Final Fantasy XV ile seriye kaldığımız yerden devam!

Microsoft daha az önce Final Fantasy’nin 15. oyunundan bir Titan boss fight sahnesi yayınladı. Çok büyük bir hayran kitlesi olan oyun hakkında daha fazla bir bilgi bulunmamakta.

Belki hatırlayacaksınız, geçtiğimiz yıl Final Fantasy Type-0 HD satın alanları bir sürpriz bekliyordu. Neredeyse oyundan bile önemli olan Final Fantasy XV demosu da diske dahildi ve oyunu büyük bir beklenti ile oynayan Tuna da gördüklerinden pek hoşlanmamıştı.

Devam eden süreçte Final Fantasy XV’in oyuncuların gözündeki imajı hayli inişli çıkışlı bir seyir izledi denebilir. Boyband tipli yeni karakterler üzerinden yoğunlaşan eleştiriler, geçtiğimiz yaz yayınlanan gayet başarılı bir sinematiği ardından tam durulmuştu ki oyunun 2017 yılına ertelendiği haberleri geldi. Ardından NeoGAF’ta oyunun çıkış tarihinin 30 Eylül 2016 olarak gözüktüğü bir ekran görüntüsü geçildi ve nihayet kesinleşti.

FFXV_0330-13

Oyunun videosu ise göz dolduruyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr