1 TB’lik Xbox One Fallout 4 paketi açıklandı

Xbox One belki oyun dünyasında çok iyi bir çıkış yapmadı fakat son zamanlardaki atılımları ile oldukça ilgi çekici hale geldiği kesin. Xbox 360‘daki oyunların yeni konsol Xbox One‘da çalışmasını sağlayan geri uyumluluk modu, Xbox Live Gold üyelerine verilen iddialı ücretsiz oyunlar konsolu son zamanlarda cazip kılmaya başladı.

Şimdi ise 1TB‘lık konsolunda fiyat farkı olmaksızın (399 Amerikan Doları) satışa çıkacak Fallout 4 Bundle‘ı açıklandı. Paketin en büyük avantajlarından biri de geri uyumluluk modunda çalışacak olan Fallout 3‘ü de ücretsiz olarak içermesi.

2946089-xbox

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr