No Man’s Sky’da Stephen Colbert adına yıldız sistemi!

No Man’s Sky’ın bizimle buluşacağı günler yaklaşırken oyunun geliştiricilerinden Sean Murray’de Stephen Colbert’in reality show’una konuk oldu.

Bilindiği gibi No Man’s Sky dünyası 18 kentrilyondan fazla yıldızdan oluşturulan bir dünya ve fauna da oldukça çeşitli. Her gezegenin ayrı bir atmosferi, ayrı zorlukları, ayrı bir bitki örtüsü var ve burada yer alan hayvanlar da buna göre değişiklik göstermekte. Bir gezegeni keşfettiğinizde bilgi ekranında daha önce sizin tarafınızdan keşfedildiği yazılıyor ve hayvan türleri de keza aynı şekilde.

Nitekim Hello Games gözüken o ki Stephen Colbert adına da bir yıldız sistemi tasarlamış durumda ve aşağıda görebileceğiniz gibi gezegenler (Colbert Prime) ve hayvanlar da (Molebert, Colbison) ünlü talk show ustasının adından tahrifatla üretiliyor.

Oyun şu an muhteşem gözükmekle birlikte bakalım oyuncuları bu evreni keşfetmek için ne kadar başında tutabilecek, en fazla merak ettiğimiz şey bu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr