Blade Runner sevenler için: Murder

Cyberpunk’tan hoşlananlar için oldukça dikkat çekici bir oyun geliyor.

Blade Runner’ın filmi ve oyunundan beri Cyberpunk ortamları tam anlamıyla hissettirecek ne kadar az yapımla karşılaştık değil mi? Biz hala Cyberpunk 2077’yi beklerken geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan macera oyunu Technobabylon bizleri oldukça memnun etti sayılır. Şimdiki oyunumuz ise Stranded’ın yapımcısı Peter Moorhead’den gelen ve Tokyo’da geçen Cyberpunk bir macera oyunu olan Murder.

Oyunda yapımcı fazlasıyla eski ve çok sevilen bir anime olan Akira’dan, bir efsane haline gelmiş Ghost in the Shell’den ve son yılların en iyi macera oyunlarından Gone Home’dan esinlenmiş ve tasarım olarak da pikselize edilmiş 2 boyutlu bir oyun yapısını tercih etmiş, tıpkı bir zamanların Another World’ü gibi.

Murder, 21 Ekim tarihinde Windows, Mac, Linux, Android ve iOS için piyasaya çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr