Divinity: Original Sin’in konsollara çıkış tarihi belli oldu!

“Enhanced Edition” takısını alan ve PS4 ile Xbox One için sunulacak olan oyun 27 Ekim’de satışa çıkacak.

Larian her ne kadar bu Kickstarter’da rekorlar kırıp tüm “extented” hedeflerini gerçekleştiren Divinity: Original Sin 2’ye odaklanmış olsa da ilk oyunun elden geçirilmiş versiyonu beklediğimizden daha çabuk konsollar ile buluşacak. Çıktığında oldukça iyi puanlar alan ve hemen tüm RPG tutkunlarını tatmin etmeye başaran oyunun Enhanced Edition versiyonunundaki en önemli eklenti Online Co-op desteğine ilave olarak gelen ve arkadaşınızla aynı koltukta oynayabileceğiniz Split Screen Co-op seçeneği. Oyunun yapısının buna fena halde müsait olduğunu söylemek mümkün, ne kadar keyifli olacağını tahmin bile edemiyoruz.

Ayrıca tamamen seslendirilmiş veya elden geçirilmiş diyaloglar, yeni savaş stilleri, yeni quest’ler, elden geçirilmiş hikaye ve crafting sistemi de oyuna eklenen yenilikler arasında.

Divinity: Original Sin 2’nin ise 2016 yılında yine öncelikle PC’ler için satışa çıkması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr