Forza Motorsport 6 da PC yolunda!

Microsoft’un Xbox One’a özel oyunları Windows 10’a getirme atağının son halkası bizim geçtiğimiz yılın yarış oyunu seçtiğimiz Forza Motorsport 6.

Sadece yüzlerce araca sahip olması ve sizi hepsini denemeye iten muhteşem oyun yapısıyla değil, keyifli sürüşü, daha önce çok az oyunun size hissettirdiği kontrol hissi, son derece başarılı sürücü yapay zekası ve grafikleri ile de beğenimizi kazanan, ofiste LEVEL, PcNet ve CHIP ekipleri tarafından en fazla oynanan oyun haline gelen Forza Motorsport 6, nihayet PC’ye de geliyor, üstelik free to play olarak.

Oyunun bu “kırpılmış” versiyonunun adı Forza Motorsport 6: Apex ve detayları henüz belirlenmiş değil. Oyunda 12 etkinlik ve kullanabileceğiniz 60 farklı araç bulunacak. Xbox One versiyonunda 500’e yakın araç bulunduğunu düşünürsek çok etkileyici gelmeyebilir ancak serinin W10 için de tasarlanması beklenen sonraki oyunları için kesinlikle cesaret verici bir gelişme.

2905484-4662771025-9ca69

CarAnnounceW8Nissan21R382WMForza6

CarAnnounce-W8-Peugeot-3-905EVO-WM-Forza6-1-jpg

e3-2015-forza-6-0006-1500x844

forza-motorsport-6-ford-week

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr