PS4 için PC Remote Play geliyor!

Windows 10 öyle veya böyle konsollarımız dahil her şeyi bir ucundan kendisine bağlamayı başladı, evet Xbox One’ın ardından sıra PS4’e gelmiş gibi gözüküyor.

PS4’ün bir sonraki yazılım güncellemesi olan v3.50 oldukça ciddi bir yenilikle beraber geliyor. Tıpkı Xbox One gibi, Playstation 4 oyunlarınızı artık PC ve Mac üzerinden, Stream ederek oynayabileceksiniz.

V3.50’nin ne zaman geleceği yönünde bir açıklama yapılmamış olsa da yarından itibaren beta testlerinin başladığını not etmek gerek. Bu arada beta testlerinin programında bahsettiğimiz Remote Play özelliği yok. Remote Play ile beraber gelmesi beklenen diğer özellik ise arkadaş bildirimleri ve istendiğinde offline gözükebilme seçeneği.

Remote Play yanında bu güncelleme ile baraber Dailymotion üzerinden de stream yapabileceğinizi belirtelim.

DS4_SHARE-highlight

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr