div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Master of Orion Şekillenmeye Devam Ediyor

- Advertisement -

Master of Orion, Erken Erişim sürecinin sonuna yaklaşırken, WG Labs bugün itibariyle oyuna bir dizi yenilik geldiğini açıkladı. Gelen yenilikler arasında daha da gelişmiş yapay zekanın yanı sıra iyileştirilmiş oyun dengeleri ve kullanıcı deneyimi (UX) unsurları bulunuyor.

Erken Erişim sürecinin bu fazında oyun dengeleri üzerinde büyük zaman harcandı ve oyuncuların galaksiye yayılırken daha gerçekçi bir hız ve akışta ilerlemeleri hedeflendi. Gelen değişiklikler oyuncu kararlarını çok daha anlamlı ve etkin hale getirirken, oyunun gidişatına renkli dinamikler katarak yapılan seçimlerin uzun vadede kritik bir hal almasına yol açıyorlar.

Geliştiriciler bu sürümde ırklara özel karakteristik özelliklerin yenilendiğini belirtmekte. Ayrıca gezegen kaynak sistemi ve nüfus artışı mekanikleri, Master of Orion II’den esinlenerek (ve oyunculardan gelen istek üzerine ırkların yaratıcı ve yaratıcı olmayan özellikleri de eklenerek) yeniden düzenlendi.


Komutanları bekleyen bir diğer yenilik de gezegen biyom yelpazesinin genişletilmesi ve buna paralel olarak gezegenlerin yapısından maksimum yararlanabilmek için izlenecek yolların çeşitlenmesi. Ayrıca oyuna yeni eklenen galaksi çeşidi oyunculara yeni keşif fırsatları sunuyor.

Şayet henüz almadıysanız, Master of Orion’ın Koleksiyon Sürümü’nün Steam ve GoG.com’da yaz indirimleri kapsamında iki hafta boyunca %30 indirimde olduğunu hatırlatalım.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler