Destiny’nin yeni genişleme paketi önümüzdeki hafta gelirken oyuna yeni bir güncelleme geldi, yalnız öyle büyük bir güncelleme ki, 20GB’dan az olan depolama alanlarına indirilemiyor. Activision buna çözüm olarak aktif ve halen daha varlığını hissettirebilen PS4 oyuncularına yamayı USB ile yoluyor.

Ancak USB Driver’ı ancak kapasitesi yetmeyen oyunculara yollayacak olan Activision aynı zamanda oyuncuların Destiny’de aktif olmaları da önemli dedi. USB’yi konsola takarak oyunu yamalı halde şuan oynayamazsınız ancak Activision en kısa sürede mikro yama çıkartarak oyunu USB’deki yama ile oynanabilir hale getirecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr