Stresinizi Daedra kalpleri ile atın!

Neredeyse her hafta Skyrim için yapılmış bir mod bu sayfalarda yerini alıyor, bu defa konumuz biraz farklı.

Stres atmak için 90’ların başından beri bizlere sunulan türlü türlü çözümler var bildiğiniz gibi. Benim kendi adıma bu manada hatırladığım ilk şey vaktiyle bir gazetenin dağıttığı alüminyumdan yapılma, iki ucunda “altın olduğu rivayet edilen” yuvarlak kısımların bulunduğu stres bilezikleri idi, ardından da Kanal Market’te avucunuzda birbirine sürterek huzur bulacağınız kurşundan yapılma toplar satılmaya başlanmıştı. Yine bir dönem de çalışma masasına insanların monte ettikleri küçük Boks çalışma topları moda olmuştu mesela.

Neyse, konumuz Skyrim. Bu aşağıda göreceğiniz de Daedra kalbi ve canınız sıkıldıkça size sonsuz bir huzur vaadediyor. Eğer hoşunuza gittiyse şuradan 25 dolar karşılığı edinebilirsiniz.

1422728482358330797

1422728482771473837

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr