NBA Live 16’nın yüz tarama uygulaması gecikecek…

Daha önce NBA 2K15’te sunulan ve çok da başarılı bulunmayan yüz tarama özelliği modülü NBA Live 16 için bir hafta kadar gecikecek.

Bunu seneler önce de görmüştük ancak NBA 2K15 HD yüz tarama özelliği oldukça iddialı bir şekilde olaya girmiş ve MyPlayer modunda “kendinize çok benzeyen bir beyhude ile” oynamanız için müthiş bir fırsat sunmuştu. Bu uygulama üzerinde bazı çok başarılı taramalar gördüysek de ortaya çoğunlukla sizinle alakası bile olmayan, hatta abuk sabuk bir şey çıkıyordu.

NBA Live 16’da bunun ne kadar gerçekçi olacağını bilmiyoruz zira dün sunulması gereken uygulamanın hafta sonuna doğru sunulacağı açıklandı.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Kürşat Zaman 2 years ago | Cevapla
    Editör notu: Yazının ilk halinde başlık dahil iki yerde NBA Live 16 yazmak yerine gidip NBA 2K16 yazdığım için özür arkadaşlar ;)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr