American Truck Simulator için son geriye sayım!

Nasıl olduğunu bizim bile anlayamadığımız bir şekilde küresel bir çılgınlık haline gelen Euro Truck Simulator 2’nin devamı 4 gün içinde piyasada.

Kamyon simülasyonları nihayet köklerine dönüyor! Yıllar önce bizleri amerikan kamyonları ile tanıştıran 18 Wheels of Steel serisinin ve Euro Truck Simulator’ün yaratıcısı SCS Software’in yeni oyunu, nihayet uçsuz bucaksız Amerikan otoyollarında geçecek ve 3 Şubat tarihinde piyasada olacak.

En az ETS2: Scandinavia kalitesinde şehir tasarımları sunan oyun Kaliforniya haritasının oldukça yakın modellenmiş bir halinden oluşuyor ki buna zamanla yeni eyaletlerin eklenmesi de neredeyse kesin. Oyuna ilişkin en önemli detaylardan biri oyunun haritalarının Google Maps’i referans alıyor olması. Bu sayede Euro Truck Simulator 2’den çok daha gerçekçi yolların tasarlanması mümkün olacak. Buna benzinli ve uzun burunlu Freightliner’ları, Peterbilt’leri ve Amerika’nın her noktası birbirinden farklı yollarını de eklediğiniz zaman oyunun ETS2’nin ulaştığı başarıyı çok daha yükseğe taşıması oldukça yüksek bir ihtimal.

Henüz Steam fiyatı resmi olarak açıklanmayan oyunun çıkış fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr