Yeni Mass Effect, Battlefield ve Titanfall oyunları bir yıl içinde piyasada!

Electronic Arts’ın yakın zaman önce açıklanmış veya eli kulağında olarak düşündüğümüz oyunları, bir yıl içerisinde arka arkaya piyasada olacak.

Elbette aralarında hakkında en fazla şey bildiğimiz oyun E3 2015 sırasında tanıtılan Mass Effect: Andromeda. Serinin yeni oyunu, eğer ertelenmezse beklediğimiz gibi 2016 sonu-2017 Mart ayları arasında piyasada olacak ve bu defa yeni bir galaksi olan Andromeda’yı keşfedeceğiz. Ana karakterimiz ile alakalı çok fazla detay paylaşılmış değil.

Bununla birlikte bir süredir fena halde dedikodusu dönen ancak ismi veya detayları açıklanmayan Titanfall oyununun da aynı zaman diliminde piyasada olması bekleniyor.

Elbette çoğunuzun en fazla merak ettiği seri Battlefield. Bilindiği gibi Mart ayında EA Visceral tarafından geliştirilerek piyasaya çıkan Battlefield: Hardline o kadar tutulmamış ve serinin eski oyunu Battlefield 4 içerik desteği almaya devam etmişti. Yeni oyunun Battlefield serisinin ana serisine ait olması, kısaca Battlefield 5 olması beklenebilir. Oyunun Aralık ayı sonlarında piyasada olması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr