Anime fanlarından Attack on Titan oyunu!

Koei Tecmo’nun yakında piyasaya sunulacak Attack on Titan oyunu size pek de umut vermediyse ve beklemeye değmeyeceğini düşünüyorsanız artık alternatifiniz var.

Attack on Titan hayranı bir geliştirici olan Guedin’in oynanabilir bir demosunu sunduğu oyun, pratikte ve oynanış yapısı olarak yakında beklediğimiz Koei Tecmo oyununa hayli benziyor. Elbette yaklaşım çok daha minimal ve oyun bir hayli “alpha” durumda.

Her ne kadar görüntülerinden oldukça etkilendiysek de, Koei Tecmo’nun CV’si çıkacak oyunun bir klasik olmayacağı konusunda gayet sağlam doneler veriyor. Guedin’in kendi çabasıyla yarattığı oyunun alpha’sını IndieDB ve Gamejolt’tan indirebilirsiniz;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr