ARK: Survival Evolved, oyunda açık bulana ödül veriyor!

Steam üzerinden Erken erişime açılan ARK: Survival Evolved, oyuncular tarafından oldukça ilgi gördu ve kısa süre içerisinde Steam’de en çok satan oyunlar arasına girmeyi başardı. Hem görsel anlamdaki başarısı, hem de hayatta kalma oyunlarına farklı bir açıdan yaklaşması ile beğenilen yapım, ayrıca hata bulan oyuncuları ve hackerları ihbar edenleri ödüllendiriyor.

Geçtiğimiz günlerde oyunun yapımcıları olan Studio Wildcard, Instinct Games, Efecto Studios ve Virtual Basement, oyun içerisinde açık bulanlara ve hackerları ihbar edenler 100$ ödül vereceklerini açıklamışlardı. Bugün ise ZeroDay kullanıcı isimli bir oyuncu Steam forumlarında yaptığı açıklama ile bir açık bulduğunu, daha sonra yapımcılar ile iletişime geçtiğini ve söz verildiği gibi paypal üzerinden 100$ aldığını yazdı. Yazıya ulaşım için tıklayınız. Yapımcılar bu gidişle çok kişiye ekmek yedirecekler gibi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr