ARK: Survival Evolved Steam’de erken erişime girdi!

Studio Wildcard ve birkaç firmayla birlikte yapılan dinozor temalı açık dünya, hayatta kalma oyunu ARK: Survival Evolved Steam’de erken erişime girdi.

Oyun erken erişime özel 16 Haziran tarihine kadar sürecek %17’lik indirimle 40,67 TL’ye Steam’de satışa sunuldu. Oyun çıktığı gün birçok oyuncu tarafından satın alındı ve denenerek birçok geri bildirim aldı. Oyunda dinozorlarla kaplı bir dünyada kimi dinozorları öldürerek kimi dinozorları evcilleştirerek ve tabiki her hayatta kalma oyununda olduğu gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılamak için çeşitli alet edevat yaparak hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Öte yandan oyunun Steam sayfasına gitmek için burayı tıklayabilirsiniz.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Umut 2 years ago | Cevapla
    Çıktığı an aldım, daha oynayamadım. Oyunu alanların %80 i oyuna dahi giremiyor. EA olur da bu kadar mı olur, hadi bugıdır şeyidir tamam da oyuna giremiyoruz. Nvidia Titan X le oynayan bir adam var, oyuna girmeyi başarmış ama fps i 30 felan. Optimizasyonu felan otursa, birkaç şey düzeltseler piyasadaki en iyi survival olabilir ama çıktığı andan beri herkesi hayal kırıklığına uğrattı.
  2. Burak 2 years ago | Cevapla
    Hemen aldım ama hata verdi :/

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr