CA: LoS ikinci kapalı beta’sı, Twitch etkinliği ile son buluyor

Combat Arms: Line of Sight’ın ikinci kapalı betası Twitch etkinliği ile son buluyor.

Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği Combat Arms: Line of Sight, 3 Haziran Çarşamba günü düzenleyeceği eğlenceli bir Twitch etkinliğiyle kapalı betaya son veriyor. Bu kapalı betada 15000’in üzerinde kişi yer almıştı.

Oyuncuların, oyun yöneticileri ve geliştiricileri ile yapacağı maçların geceye damga vuracağı etkinlikte 3 farklı modda ve 4 haritada eğlenceli aktiviteler gerçekleştirilecek. Özel hediyelerin de dağıtılacağı etkinlikte ayrıca oyunla ilgili merak edilen tüm detaylar, oyunun topluluk yöneticileri tarafından oyunculara açıklanacak.

3 Haziran Çarşamba akşamı Türkiye saati ile 19:00 – 20:00 arasında gerçekleştirilecek etkinlik http://www.twitch.tv/combatarms_lineofsight adresinden takip edilebilecek. Bu önemli etkinliği sakın kaçırmayın.

Basın bülteninden derlenmiştir

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr