Armello’nun çıkış tarihi belli oldu

Black And White’ı elbette hatırlayacaksınız, Peter Molyneux’nun yıllar önce “çok güzel kuru fasulye pişirir” ile başlayıp “bu oyun dünyayı kurtaracak” noktasına kadar(!) uzanan vaatler ile piyasaya sürdüğü oyunu belki hayatımızı değiştirmedi ama halen keyifle hatırlıyoruz.

Black And White ile birebir aynı mekanikleri paylaşmasa ve strateji tarafına çok daha fazla ağırlık verse bile benzer temaları paylaşan bir oyun yolda. Geçtiğimiz günlerde erken erişim aşamasını geride bırakan Armello, 1 Eylül’de PC, Mac, Linux ve PS4’e gelecek.

Şimdiye kadar açıklanan iki karaktere yeni karakterler de eklendi. Bunların ilki Zosha ve kendisi tıpkı bir rogue gibi karanlıkta bitirici saldırılar yapmaya bayılıyor. Diğeri ise Zosha’nın tam zıttı olan, duruma göre çantasından çıkardığı kuvvetli silahları savaş alanına sürebilen, güçlü kuvvetli Barnaby.

Sekizgenlere bölünmüş haritalar üzerinde derin stratejiler kurmamıza olanak sağlayacak olan oyunun erken erişim aşamasından bir oynanış videosu da aşağıda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr