Bethesda net konuştu: Başka Pip-Boy yok!

Şu haberi yazdığım sıralarda bile “bu sürümü nasıl edinebilirim?” diye düşündüğüme göre yaşadığım hayal kırıklığını tahmin edebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Bethesda’nın piyasaya süreceği Pip-Boy Collectors Edition sayısının kısıtlı kalabileceğinden bahsetmiştik. Firmanın pazarlama direktörü Pete Hines’ın QuakeCon sırasında yaptığı açıklamalar sonrasında ise durum kesinlik kazandı, Bethesda başka Pip-Boy üretmeyecek.

Pete Hines, Pip-Boy’ları üreten firmaya gidip “talep inanılmaz, bu şeylerden daha fazla üretmemiz gerek” dedikleri bir noktaya ulaştıklarını, ancak daha önce bu konuda hayli olumlu olan firmanın “üzgünüz, yapabileceğimiz kadar fazlasını yaptık ve işlerimizin yoğunluğu sebebiyle daha fazla üretmemiz mümkün değil” şeklinde net bir yanıt verdiğini belirtti.

Bir de iyi haber var, daha şimdiden alınan ön sipariş sayısı kadar Pip-Boy üretilmiş durumda veya üretim sırasını bekliyor, kısaca bir şekilde sipariş edebilmeyi başardıysanız bu konuda sıkıntı yaşamanız pek olası değil. Bethesda ayrıca Pip-Boy Edition’ın bugüne kadar çıkarttıkları tüm özel versiyonlardan daha fazla üretildiğini de açıkladı.

Pip-Boy bilindiği gibi sadece akıllı telefonunuza bağlanmakla kalmıyor, mobil uygulama aracılığı ile oyunun menülerini de TV ekranı yerine bileğinize taşıyor. Tam da Fallout dünyasına özgü bir VR deneyimi, değil mi?

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Crazyboy 3 years ago | Cevapla
    Fiyatlar biraz yüksek olsada parasına değerdi. Ayrıca satışları da fena değildi. Bence üretimine devam etmesi bethesda için iyi olurdu.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@feritemresoydan Firmalardan gelen basın bültenleri nadiren de olsa sıkıntılı olabiliyor, hemen fark edip el attık. :)
Team Razer ve Evil Geniuses yeniden…. https://t.co/gXdKsryihw https://t.co/o1rxNgvDYg

Flickr