Skyforge’a büyük güncelleme!

Skyforge başarılı bir kapalı beta testinden sonra nihayet açık betaya geçti. Konsepti itibariyle dikkat çeken MMORPG oyunu şimdiden kendi çekirdek kitlesini oluşturmaya ve genişletmeye devam ediyor. My.com yayınladığı yapımcı günlüğünde oyunun bu hali için çok çalıştıklarını ve daha da geliştirileceğini açıkladı. Ayrıca oyunculara 0.65 güncellemesinin müjdesini de verdi.

0.65 güncellemesinin oyun için bir kilometre taşı olduğunu belirten yapımcılar bu güncelleme ile beraber Skyforge’a pek çok yeniliğin geleceğini açıkladı. 10 kişilik Distortion arenaları, geniş ölçekli istila etkinlikleri, beş kişilik yeni Annomaly oyun modları ve iki adet 10 kişilik raid oyuna yeni içerik olarak dahil olacak. Bunun yanında yeni karakterlerle ilgili yeni içerikler olduğu gibi oyunda yer alan hataların da büyük oranda düzeltilmesi bekleniyor. Güncellemenin çıkış tarihi ise henüz belli değil.

gol_02_com

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr