Askeri MOBA Victory Command Geliyor

Yapımcı ve yayıncı PlayGrid Games, Petroglyph ile iş birliğine giderek yeni bir MOBA oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Victory Command isimli bu yeni MOBA’da hızlı aksiyonun yaşanacağı, üç koridorlu MOBA sistemine göre daha dinamik ve RTS’ye yakın taktiksel detayların olacağı bir oyun yapısının bulunacağı tahmin ediliyor. Yapımcılar MOBA deneyimine çoklu birlik kontrolünü getireceklerini belirtirken oyuna dair birkaç detayı da açıkladı.

Buna göre oyunda 5v5 maçlar gerçekleşecek ve stratejik olarak takım çalışması önem kazanacak. Ayrıca pek çok harita bulunacak ve her haritanın arazi yapısı oyunculara avantaj ya da dezavantaj sağlayacak. Bunun iki ila on iki arasında birlik kontrol edebileceğiz ve bu birlikleri pek çok şekilde geliştirebileceğiz.

MOBA sektörüne farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Victory Command’ın birkaç hafta içerisinde Steam’de erken erişime açılacağı yapımcılar tarafından bildirildi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr