Steam kullanıcı rekoru kırmaya devam ediyor!

Valve’ın milyonlarca insan tarafından kullanılan çevrimiçi satış ve iletişim platformu Steam’de yeni bir kullanıcı sayısı rekoru kırıldı.

Geçtiğimiz gün Steam’e aynı anda toplam 9,5 milyon kullanıcı giriş yaptı. Steam’i 10 Mayıs tarihinde toplamda 9.502.661 kullanıcı aynı anda kullandı. Aynı anda birçok kullanıcı tarafından kullanılma rekorunu kıran platform Mart ayında 9 milyon kullanıcıyla rekor kırmıştı. 125 milyondan fazla kullanıcıya ve 4500 den fazla oyuna sahip olan Steam’e Ocak ayında da 8.5 milyon kullanıcı aynı anda girmişti.

Öte yandan Steam’in en çok oynanan oyunlarının Dota 2 ve Counter-Strike: Global Offensive olduğunu GTA V ve Team Fortress 2’nin de Steam’in en çok oynananlar listesinde olduğunu duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr