Auto SHOW artık aylık dergi!

Türkiye’nin lider otomobil dergisi Auto SHOW, yeni yıla, yenilenmiş olarak giriyor.

Kurulduğu yıldan beri haftalık periyodda yayınlanan Auto SHOW, 1 Ocak tarihinden itibaren aylık olarak okurlarının karşısına çıkacak. Derginin sadece yayın periyodu değil, konuları, tarzı da, yenileniyor. Auto SHOW’da bundan sonra, otomobil dünyasıyla bağlantılı life style haberlere de yer verilecek. Gezi rotaları, restoranlar, oteller, bundan böyle derginin içeriğinde kendine yer bulacak.

Elbette, otomobil dünyasının vazgeçilmezleri, test sürüşleri, karşılaştırma raporları, yenilikler, haberler, çok daha detaylı ve kaliteli olarak dergimizde ağırlığını koruyacak.

Yeni aylık Auto SHOW’u kaçırmamanızı öneririz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr