Battletech geri dönüyor!

Dile kolay, tüm ilk gençliğimizi Voltron’dan Robotech’e kadar anime’ler, Mech Warrior’dan Front Mission’da kadar mecha’lar ile doldurduk, çok da iyi ettik.

Shadowrun Returns serisinin yapımcısı olarak bildiğimiz ve aynı zamanda Battletech serisinin masaüstü versiyonunun da yaratıcısı olan Jordan Weisman tarafından kurulan Harebrained Schemes, Battletech’in son sıra tabanlı strateji oyunun piyasaya çıkmasının üzerinden 20 seneden fazla bir zaman geçtikten sonra seriyi “Reboot” etme kararı aldı.

Oyunun tıpkı eskisi gibi sıra tabanlı strateji türünde olmasını ve tıpkı Mech Warrior’da olduğu gibi bolca RPG öğeleri barındırmasını bekliyoruz.

Bu sonbaharda oyun için bir kickstarter kampanyası başlatılması bekleniyor. Eh, Harebrained’ın bir önceki kickstarter projesi olan Shadowrun: Hong Kong’un bile kısa sürede hedefini yakaladığını düşünürsek Battletech’in fon ihtiyacını kısa sürede karşılaması kaçınılmaz gibi gözüküyor, merakla bekliyoruz.

2324

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr