Bethesda ve id klasikleri GOG’a geliyor.

Kutlamaktan kastımız açıkçası bol bol indirim. Önümüzde ki hafta boyunca GOG‘dan paket halinde aldığımız oyunlar da 33% ten başlayan indirimler mevcut.

Aşağıdaki liste de bugün indirim de olan oyunları yazdık;
The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition, The Elder Scrolls Adventures: Redguard, The Elder Scrolls: Battlespire, Quake, Ultimate Doom, Doom II (Master seviyeleri ve Final Doom ile birlikte) Fallout, Fallout 2, ve Fallout Tactics. Eğer Elder Scrolls‘un üç oyununu ve id paketini alırsanız 33% indirim alıyorsunuz. Eğer Fallout serisini alırsanız 66% indirim alıyorsunuz.

Ek olarak, eğer herhangi bir Bethesda oyunu satın alırsanız yanında Elder Scrolls: Arena ve Daggerfall‘ı bedava veriyorlar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr