Until Dawn’ı PS4’e yüklemekte sorun mu yaşıyorsunuz?

Reddit’te ki bir yazıda oyuncuların çoğu oyunu sorunsuz yüklediklerini söylerken, oyunun açılışın da “Oyunun müsait olmasına 128 gün” diye bir sorun çıkıyor. Niye bilmiyoruz ancak görünen o ki bu sorunu özellikle oyunu daha çıkış tarihi belli olmadan çok önce ön sipariş vermiş olan kişiler yaşıyor.

Sony’den destek ekibi üyesi, satış ekiplerinin sorun üzerinde çalıştıklarını ve her hangi bir gelişmede bilgilendireceklerini söyledi.

Until Dawn bu arada bilmeyenler için söylemek isteriz ki Supermassive Games tarafından geliştirilip, Sony Computer Entertainment tarafından dağıtımı üstlenen, macera hayatta kalma oyunudur. Sadece PS4 için çıkan oyun Avrupa da, 26 Ağustos’ta yani bugün piyasaya sürüldü.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr