Bethesda’nın geri sayımı bitti!

Bethesda’nın sitesinde yapılan geri sayım sona erdi ve bazı sorular yanıtlanırken kafalarda da yeni soru işaretleri belirdi. Saat 17:00’de sayımın bitmesiyle Bethesda kendi internet sitesinde bir fragman yayınladı.

Tam da beklediğimiz gibi, Bethesda en son Fallout oyunundan beş sene sonra, Fallout 4 için sinematik bir fragman yayınladı. Bazı oyuncular Fallout: New Vegas 2 ya da yeni bir The Elder Scrolls oyunu bekliyor olmasına rağmen, açıkçası sitenin alan adı (fallout.bethsoft.com) ve geri sayım sayfasının tasarımından dolayı sürpriz yaşadığımız söylenemez. Ayrıca oyunun tekrar izometrik kameraya dönüp dönmeyeceği sorusunun da genel anlamda yanıt bulduğunu söylemek mümkün.

Fallout 3 hakkında daha fazla bilgiyi Haziran ortasında LA Convention Center’da yapılacak olan E3’te öğrenebileceğiz.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Phan 2 years ago | Cevapla
    Oyun değil oyunun dünyası resmen bu oyun :)
    • LEVEL 2 years ago | Cevapla
      Biz grafikleri beğenmedik. : )

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr