GOG.com’da bedava oyun dağıtımı başlıyor!

Oyun satış mağazası olan GOG.com’un ücretsiz oyun dağıtım günleri başlıyor. Bugün başlayacak olan yaza özel ücretsiz oyun günlerinin ilk ücretsiz oyunları ve hangi koşullarda oyunların elde edilebileceği duyuruldu.

Ücretsiz oyun günleri boyunca çeştli indirimler ve tabiki ücretsiz oyunlar belirli şartlar karşılığında oyuncuların olacak. Bugün gelecek olan ücretsiz oyunlar arasında SimCity 2000, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky ve Xenonauts isimli oyunlar bulunmakta. Simcity 2000’i ücretsiz alabilmeniz için GOG.com’da en az bir dolar harcamış olmanız, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky’ı ücretsiz alabilmeniz için GOG.com’da en az 20 dolar harcamış olmanız ve Xenonauts’ı ücretsiz alabilmeniz içinse GOG.com’da en az 50 dolar harcamış olmanız gerekmekte.

Öte yandan GOG.com‘un yaza özel ücretsiz oyun günlerinin 21 Haziran tarihinde son bulacağını duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr