Bir soğutucu olarak Darth Vader büstü…

Star Wars yılın son iki ayını hem oyunu, hem de filmiyle işgal etmek için dönüyor lakin bu defa konumuz biraz farklı.

Bahse gireriz daha önce Star Wars temalı çok sayıda “buzdolabı” görmüşsünüzdür, şimdi göreceğiniz ise muhtemelen aralarında en güzel ve en işe yaramaz olanlarından biri. Darth Vader büstü şeklinde tasarlanan bu soğutucu 350 dolarlık ödemenin ardında her seferinde sadece “1” adet 330cl kutuyu soğutmanıza müsaade ediyor.

Eğer Darth Vader veya Star Wars ile alakalı her türlü neşriyatı tükettiyseniz ve tüm koleksiyon ürünlerini edinmeye çalışıyorsanız muhtemelen ilginizi çekecektir, geri kalanlar için ise oldukça pahalı bir oyuncak.

1504217452935649093

1504217452996386373

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr