Forza Motorsport 6 için Fallout temalı kamyonet!

Forza Motorsport 6’yı ne kadar beğendiğimizi geçtiğimiz ay okumuştunuz, bu defa Fallout dünyasından bir konuğumuz var.

Forza serisinin muhtemelen en iyi oyunu olan ve editöründen görsel yönetmenine, chip’ten pcnet’e kadar ofiste herkesin çılgınlar gibi oynadığı Forza Motorsport 6’ya bugün itibariyle 1956 model Ford F100 pikap eklenecek, üstelik Fallout temalı ve ücretsiz olarak.

Zamanında herkesin ulaşabileceği ucuz bir kamyonet olarak piyasaya sürülen bu dayanıklı araç bugünlerde modifiye tutkunlarının gözdesi durumunda, aşağıdaki trailer’dan izlediğimiz kadarıyla da modifiyeye oldukça müsait gibi gözüküyor.

Fallout4-F100_01_Forza6-940x528

Turn 10 Studios cephesinden yapılan diğer açıklama ise Fallout serisinden alınan konsept bir araç olan Chryslus Rocket 69’un 2016 yılında oyunculara sunulacağı yönünde. Onun fotoğrafı da aşağıda, açıkçası beklemiyorduk.

fallout_4_forza_6_screen_cap

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr