div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Zula için yeni harita: Gaziantep Mülteci Kampı

- Advertisement -

Ülkemizde geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, 11. haritasıyla gelişmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce yayınlanan v1.04 güncellemesinin hemen sonrasında oyuna eklenen bu haritanın oyun içi bir yenilik olmasının dışında insani bir mesajı da var.

Son dönemde tüm Dünya’nın ortak sorunu haline gelen Mülteci sorununu da gündeme getirmek isteyen Zula Geliştirme Ekibi, 4 aylık bir çalışmanın ardından Gaziantep şehrinde bulunan Mülteci Kampını bir turnuva haritasına çevirdi. Bu sayede tıpkı filmlerle olduğu gibi oyunlar aracılığıyla da bir insanlık sorununa dikkat çekilebileceğini göstermeyi hedefliyor.

Gaziantep Mülteci Kampının Zula Hikayesi

Ülkede ve bölgede huzursuzluk çıkarmayı gaye edinen Gladyo Timi, Gaziantep’te bulunan Mülteci Kampı çevresinde Zula tarafından tespit edilir. Gladyo’nun olası bir saldırı düzenlemesi Türkiye’nin iç huzurunu bozmakla kalmayacak, yurt dışındaki itibarını da zedeleyecektir.

Durumu haber alan Demir Erez, Gladyo Timinden gelecek olası bir saldırıyı önlemek için ekibiyle Gaziantep’e gelir. Mülteci kampı içerisinde konuşlanan Zula Ekibi, Gladyo’nun oyununu bozabilecek mi?

gaziantep foto 3

- Advertisement -

gaziantep foto 5

gaziantep foto 6

Basın bülteninden derlenmiştir.

Haberler

5 YORUMLAR

  1. bildiğin mirage, gaziantepli bir arkadaş gidip bakarsa kampın bu mapa hiç benzemediğini bizimle paylaşması an meselesi ama oyun zaten cs çakması, map çakmışlar ne olur, önemli olan mesaj diyeceğim ama önemli olan reklam + prim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler