Blade & Soul Avrupa’ya ne zaman gelecek?

NCSoft oyunun çıkış tarihini açıkladı.

Asya mitolojisinden esintiler barındıran, dövüş sanatlarıyla bezenmiş dinamik bir savaş sistemine ve oldukça canlı bir görsel kaliteye sahip bir oyun Blade & Soul. Asya’da Güney Kore’den, Çin’den, Tayvan’dan ve Japonya’dan milyonlarca kişi bu oyunu 2012’nin ortasından beri deneme şansını yakaladı. Ancak oyun Avrupa için de duyurulmasına rağmen bu tarafa bir türlü uğrayamadı. Beta testleri bile başlamayan oyun batılı oyuncuları bence gereğinden bir hayli fazla bekletti.

s3

Oyunun Avrupa dağıtımcısı NCSoft müjdeyi sonunda verdi. Blade & Soul tam bir tarih olmasa bile önümüzdeki kış piyasadaki yerini alacak. Free-to-play sistemi ile oyunculara sunulacak yapım İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerini destekleyecek. Yapımcılar henüz bundan başka bilgi vermemiş olsa da ilerleyen aylarda yeni gelişmeler açıklanacaktır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr