McCree ile tanışın!

Heroes of the Storm’dan sonra Blizzard’ın diğer bir online oyun projesi olan Overwatch’u merakla, istekle, heyecanla bekliyoruz. Zira işin içerisinde Blizzard olunca heyecanlanmamak elde değil. Heroes of the Storm ile birlikte MOBA sektörüne el atan Blizzard, bu sefer online bir FPS oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oynanış yapısı ilk bakışta Team Fortress 2’ye benzeyen bir yapım olsa da Blizzard mutlaka kendinden bir şeyler ekleyecek. Bunun ilk örneği ise karakter çeşitliliğinin çok daha fazla olması.

mccree

Daha şimdiden 14 karakter açıklayan yapımcı ekip, oyunun saldırı karakterlerinden bir olan McCree için bir oynanış videosu yayınladı. Yayınlanan videoda karakterin savaş alanındaki yeteneklerini görebiliyoruz.

Bir kovboy görünüşüne sahip olan McCree gelişmiş bir altıpatlar kullanıyor. Bu altıpatlar ile tek tek ateş edebildiği gibi bir anda düşmanın üzerine hepsini birden de boşaltabiliyor. Bunun dışında kahramanımız hızlı bir kaçış için takla atabiliyor. Nihai yeteneği dışındaki son yeteneği ise düşmanı flaş bombası ile kısa bir süre sersemletebiliyor oluşu. McCree’nin niahi yeteneği ise uzak bir mesafeden seçtiği bir düşmana kilitlenip ona bir anda büyük miktarda hasar verebiliyor oluşu. Böylece McCree’nin son vuruşu yapmak için ideal bir kahraman olduğunu görüyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr