Blizzard tarafından organize edilen Hearthstone Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmek için yarışan oyuncuların amansız mücadelesi sonlandı. 7 Şubat 2016 tarihinde Baze eSports Cafe’nin ev sahipliği ve ESL Türkiye’nin koordinasyonunda gerçekleştirilen etkinliğinde birçok oyuncu kendini gösterme fırsatı buldu.

Offline olarak gerçekleştirilen etkinlikte 64 kişi arasından birinci olmayı başaran Kemal Yiğit ‘FastJunkie’ El Hearthstone Kış Elemeleri’ne direkt katılım hakkı elde etti. Kemal Yiğit ‘FastJunkie’ El burada da başarılı sonuçlar alması durumunda 100,000 Dolar ödüllü Avrupa Finalleri’nde ve belki de 1,000,000 Dolar ödüllü Dünya Şampiyonası’na ülkemizi temsil etmeye hak kazanacak.

13-14 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek Hearthstone Kış Elemeleri (Winter Preliminaries) maçlarının Türkiye ayağı tekrar Baze E-Sports Cafe’de gerçekleştirilecek ve ziyaretçiler bu müthiş etkinliği dev ekrandan canlı izleme fırsatı yakalayacaklar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr