PS Türkiye’den hem eğlenceli hem ödüllü kampanya: “Are you Player?”

PlayStation Türkiye, 5 Şubat – 21 Mart 2016 tarihleri arasında www.areyouplayer.com üzerinden gerçekleştirilecek kampanyasıyla, kullanıcılara nasıl bir oyuncu olduklarını öğrenip PlayStation ödülleri kazanma şansını yakalayabilecekleri bir test sunuyor.

PlayStation Türkiye hem içeriği hem de ödülleriyle oyun tutkunlarının yüzünü güldürecek yeni bir kampanya düzenliyor. 5 Şubat – 21 Mart 2016 tarihleri arasında www.areyouplayer.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek kampanya, kullanıcıların nasıl bir oyuncu olduklarını öğrenebilecekleri ödüllü bir test sunuyor. Kampanya kapsamında sorulan dokuz soruya oyunculuğa kendi bakış açısıyla cevap verenler, hangi popüler oyuncu tarzına benzediğini öğrenip sosyal medya kanallarında paylaşabilecek. Oyuncular, karşılarına çıkan formda ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini eksiksiz doldurarak PlayStation ödülleri için 1 çekiliş hakkı kazanacak. 18 yaş sınırı olan kampanya ile 1 kişi PlayStation4 20. Yıl Özel Sürümü,1 kişi PlayStation4 1 TB Oyun Konsolu, 1 kişi PS Vita Taşınabilir Oyun Konsolu, 3 kişi 12 aylık PlayStation Plus Üyeliği, 3 kişi de PlayStation4 Dekoratif Kapak kazanma şansını yakalayacak.

6 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Kaan 2 years ago | Cevapla
    Ps leri çok severim ve ps3 kazandım
  2. muhammet 1 year ago | Cevapla
    playstationu çok severim ama benim hiç olmadı

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr