Bloodborne’e başlamak için harika fırsat: Game of the Year Edition

Nisan ayında PS4’e özel olarak satışa sunulan ve isteyerek veya istemeyerek Dark Souls serisinin geleceğini de etkilemiş gibi gözüken Bloodborne yeni paketiyle gündemde.

Oyunun Game of the Year Edition sürümü 27 Kasım tarihinde, oyunun ilk ve belki de son DLC’si The Old Hunters’ın piyasaya çıkışından üç gün sonra piyasaya çıkacak ve elbette ana oyunu ve The Old Hunters’ı içerecek. Eğer The Old Hunters’ı tek başına satın almak istiyorsanız fiyatı 15 Euro.

Oyunun ilk DLC’si ana oyuna ek olarak yeni bölgeler, Simon’s Bowblade başta olmak üzere 10 yeni silah ve eğer isterseniz bir canavara dönüşme seçeneği sunuyor. Ayrıca aşağıdaki trailer’da görebileceğiniz gibi efsanevi avcı Ludwig’de kullanımınıza sunulacak.

Oyunun GOTY Edition versiyonunun fiyatı henüz açıklanmış değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr