Slain’in bol şiddet içeren yeni videosu yayınlandı!

Bağımsız yapımcı Wolf Brew Games’in uzun süredir geliştirdiği Slain için yeni bir video paylaşıldı. Gördüğünüz üzere oyunda çok kan akacak.

Dünya’da bir tabu olarak kalan “Metal müzik vahşet getirir.” cümlesinin uygulamalı gördüğümüz oynanış videosunda, metal müzik ve bolca vahşet görebilirsiniz. Slain’in bu oynanış videosundan, bol bol kanla nasıl bir oynanış sunacağını az çok görmek mümkün. Oyunda çok kan akacak.

Slain oyunu, Bathoryn adlı karakteri kullanarak ölüler, vahşi canavarlar ve bir dolu doğa üstü canlıyla kapışarak geçecek, 7 farklı kulede bu kapışmaların ev sahibi olacak.

Yapımcı ekip, oyunun müziklerini metal müzik grubu Celtic Frost’un eski üyesi Curt Victor Bryant’ın yapacağını söylüyor. Yeni yayınlanan video da bu:

 

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. mesut 2 years ago | Cevapla
    90 larda oynadığım Barbarian'a benziyor

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr