Bu PC modu aradığınız stratejik Game of Thrones deneyimini yaşatıyor

Yanlış anlaşılmasın. Telltale Games‘in Game of Thrones oyunları gayet iyi. Onlarla ilgili hiçbir sıkıntım yok. Haklı olarak daha çok dizinin entrikalarından ilerleyen Telltale oyunları Westeros haritası üzerinde savaşları yaşamak ve stratejik dehası ile tahtı ele geçirmek isteyenleri pek tatmin etmiyor. Bunu isteyen oyuncular için hali hazırda çok iyi bir strateji oyunu olan Crusader Kings II‘ye bir Game of Thrones modu hazırlandı.

Oyunda Game of Thrones‘un hanelerinden birini seçiyor ve diğer evler ile çatışmaya başlıyorsunuz. İster Lannister olup borçlarınızı ödeyin, isterseniz de Stark‘ları seçip Jon Snow‘a bir şeyler öğretin Bu tamamen keyfinize kalmış.

Ücretsiz modu PC için buradan indirebilirsiniz: http://citadel.prophpbb.com/topic9874.html

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr