Ubisoft: Syndicate’ın satışları Unity’den etkilendi

AC: Syndicate genel olarak baktığımızda bug yumağı olmaktan uzak, isminin hakkını veren bir oyun gibi gözüküyor, en azından oyunu incelemesi için gönderdiğimizden beri telefonlarımızı açmadığından öyle düşünüyoruz.

Derginizde de okuyabileceğiniz gibi AC: Syndicate bir baş yapıt değil, ancak yeterince stabil ve kesinlikle çok bağlayıcı bir oyun. Satışlar tarafında da yavaş başlangıcın ardından hızını almış gibi gözüküyor. Ubisoft’tan yapılan açıklama ise bu yavaş başlangıcın sebeplerine ışık tutan cinsten.

Ubisoft’tan Alain Martinez “Assassin’s Creed: Unity’nin başına gelenler açıkça AC: Syndicate’ın ilk haftaki satışlarını etkiledi.” yorumunu yaptı. “Tıpkı daha önce AC IV: Black Flag’de yaşadığımız satış eğrisini tekrar yaşıyoruz, Syndicate’in satışları ilk hafta Unity’ye göre düşüş gösterdi ancak ikinci haftasında insanların pozitif yorumları sayesinde olumlu etkilendi.”

Genel anlamda Ubisoft serinin genel durumu için “köprüden önce son çıkış.” diyebileceğimiz kritik bir eşiği başarıyla aşmış gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr