Burnout HD Collection’dan umudu kesme vakti!

Onca koleksiyon/remastered sürümü içinde en çok beklediklerimizden birinden kötü haberler var.

Burnout’un tüm oyunlarını bir araya toplayan (mümkünse remastered) ve seriyi yeni nesle ve bilgisayarlarımıza taşıyacak bir Burnout HD Collection uzun süredir bekleniyor ve tartışılıyordu. Yapımcı Criterion Games şimdiye kadar bu konuda olumlu veya olumsuz bir şey söylemediğinden de kıyıda köşede umutlarımızı canlı tuttuk. Firmanın resmi hesabının Twitter üzerinden sorulan bir soruya verdiği yanıt ise beklentilerimizi sona erdirmemiz gerektiğine güçlü bir işaret.

Gareth Long adlı bir oyuncunun firmaya sorduğu “PS4/Xbox One için gelecek HD Collection söylentilerinden ne haber?” şeklindeki soruya firmanın resmi hesabı üzerinden “Bu soruyla gelen ilk kişi değilsin. Fikir güzel ama bu doğru değil. Biz yönümüzü daha yeni ve daha iyi bir şeylere doğru çevirdik.” şeklinde yanıt verildi.

İyi haber, yeni bir Burnout oyunu veya yeni bir fikri mülk görebiliriz bu açıklamadan bir sonuç çıkartmamız gerekiyorsa.

burnout_paradise_hd_fast_adventure_damage_hd-wallpaper-464906

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr