Koca şehrin ortasında terkedilmiş bir köpek: Home Free

Trailer’ın ilk bir kaç saniyesi gözlerinizi yaşartabilir.

Şehirde köpek beslemenin hayvanlara işkence olduğunu düşündüğümden olsa gerek, bugüne kadar sadece kedi besledim ve öyle de devam ediyorum. Şimdiye dek onlarca simülasyon ve hayatta kalma oyunu oynamış biri olarak trailer’ın ilk saniyelerinin gözlerimi yaşarttığını da itiraf etmem gerek.

Oyunda kontrol edeceğimiz sadık dostumuza sahibi oturmasını ve beklemesini söylüyor ve oradan ayrılıyor. Saatler geçiyor, güneş alçalıyor ama sadık dostumuz hala oturduğu yerde sahibini beklemeye devam ediyor. Sonunda güneş batıyor ve saatlerdir durduğu yerinden doğrulup öfke ve hayal kırıklığı ile havlamaya başlıyor, sonrası malum. Dev bir şehir, terkedilmiş, sokaklarda kaybolmuş bir köpek…

Oyun Kickstarter’ın ilk gününde 50.000$’lık hedefinin neredeyse yarısına ulaşmış durumda, üstelik Kickstarter’ın bitmesine 29 gün daha var.

Onca hayatta kalma oyunu oynadıktan sonra bakalım bu sadık dostumuzu dev metropolde nasıl hayatta tutacağız?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr