C9 için yeni sınıf yolda!

Continent of the Ninth Seal veya kısaca C9, Webzen’in yayıncılığını üstlendiği free to play MMORPG oyunu olarak öne çıkıyor. 23 Haziran tarihinde Lord of Baltic isimli yeni genişleme paketinin piyasaya çıkacağı oyun için yeni bir video yayınlandı.

Bu yeni videoda genişleme paketiyle beraber oyuna dahil olacak olan Viking sınıfı gösterildi. Çift baltasıyla ve ağır zırhıyla dikkatleri üzerine çeken bu sınıf saldırılarını gerçekleştirirken oldukça agresif bir yapıya sahip olacağı ve saldırdığı düşmanlara karşı onları dondurma kabiliyetine sahip olduğu görülüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr