Gigantic’ten E3 2015’e özel video!

Motiga’nın yapımcılığını ve yayıncılığını üstlendiği Gigantic, TPS kamera açısından oynanacak bir MOBA olarak son zamanlarda dikkat çekiyor. Yapım aşamasında olan Gigantic, E3 2015’i boş geçmedi. E3 2015 için yayınlanan videoyla dikkatleri üzerine çekti.

Açıkçası benim de son zamanlarda en umutlu olduğum ve kendine has bir oyun yapısı bulunduracak bir MOBA oyunu olan Gigantic’in E3 videosunda genel oyun yapısına ve bazı karakterlerin oynanışına dair fikirler edinebiliyoruz. Videonun sonunda ise oyunun kapalı betasının Windows 10 ve Xbox One için Ağustos ayında başlayacağı açıklandı. Bu arada belirtmekte fayda var ki oyunu PC’de oynayabilmeniz için Windows 10’a sahip olmanız gerekecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr