Call of Duty artık e-sporlarda Sony ile beraber!

Uzun zamandır adı e-Sporlarda Microsoft ile anılan Call of Duty serisi de Black Ops III ile beraber PS4’e geçiş yaptı.

Gamescom’da yapılan Call of Duty: Black Ops III özel lansmanının ve peşinden gelen gelişmelerin üzerinde durulacak en önemli noktalarından birisi Activision’ın Sony ile yaptığı anlaşma neticesinde Call of Duty e-spor yarışmalarının tamamiyle Microsoft’tan PS4’e geçmesi oldu. Senelerdir e-sporlar konusunda FPS denilince akla Microsoft geliyordu bildiğiniz gibi. Şimdi ise PS4’e doğru esmeye başlayan bu rüzgar senelerdir bu konuda geride kalan Sony için büyük bir meydan okuma ve zafer anlamına geliyor.

Dün gerçekleşen özel oturumu kaçırdıysanız aşağıdan izleyebilirsiniz, ilk yarım saati boş, haliyle ileri almanızı öneriyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr