Rohan 2 ne zaman çıkacak?

Rohan Online özellikle Uzakdoğu’da sevilen bir MMORPG oyunu oldu. Bu oyunun devamı olan Rohan 2 ise Playwith tarafından geliştiriliyor ve özellikle yine Uzakdoğu’da oyunu bekleyen önemli bir kitle yer alıyor. Hatta yapımcı şirketin açıklamlarına göre bu yılın üçüncü çeyreğinde oyunun beta versiyonu Koreli oyuncular ile buluşacak.

Son iddialara iddialara göre oyunun Tayvan sunucuları Kore sunucularından daha erken test aşamsına geçebilir ancak bizi ilgilendiren kısmı oyunun global olarak piyasaya sürülmesi Güney Kore’ye sunulmasından sonra olacak.

Rohan 2 çıktığında ise içerisinde altı bölüm bulunduracak ve ilk bölümde RTS türüne ait özellikler barındıracak. Oyuncular bu bölümde güçlerini ve ordularını büyütmenin derdine düşecek. PvP yönü de zengin olacak olan Rohan 2 8v8 savaşlar barındıracak ve lonca savaşları da önemli PvP unsurlarından biri olacak.

Rohan-2-image-2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr