Call of Duty:Black Ops III modları 2016’da geliyor!

Activision’dan yapılan açıklamaya göre yeni SDK ile harita ve modlarınızı yaratarak seviye atlamalı olmayan sunucular üzerinde oyununuzu keyifle oynayabilirsiniz!

Geliştirici Treyarch’ın açıklamasına göre Call of Duty: Black Ops 3, bir harita editörü ve 2016 PC versiyonu için geliştirme kiti alıyor olacak.

Resmi oyun sitesinde de anlatıldığı üzere, bu yenilikler sayesinde oyuncular kendilerine ait özel haritalarını ve oyun yöntemlerini tasarlayabilecekler, yani buraya kadar akla elbette Crytek’in muhteşem SDK’sı geliyor. Hatta bunun için özel bir web tarayıcısının varlığı söz konusu. Bu sayede oyuncular tarayıcıyı kullanarak istedikleri harita, modellemeler ve yöntemlere ulaşabilecekler.

Treyarch bu geliştirme setinin çıkışı için Mart ayını planlıyor ancak bu henüz kesinleşmedi.

Call of Duty: Black Ops 3 bu Cuma PC, PS4, Xbox One,PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüş olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr