Warframe’den bıyıklı etkinlik!

MMO sektöründeki en iyi co-op oyunlarından biri olan Warframe, oyunun ismiyle aynı olan teknolojik zırhları giyerek arkadaşlarımızla beraber düşmanlarımızla savaşıyoruz. Her birinin apayrı yeteneği ve görünümü olan bu zırhlar oyunun en önemli ve en sevilen parçaları elbette.

Yapımcı ekip Digital Extreme bu nedenle zaman zaman bu zırhların görünüşleriyle ilgili etkinlikler gerçekleştiriyor. Ülkemizde çok da bilindiğini sanmadığım Movember etkinliği, Warframe’de gerçekleştirilen etkinlikler ile kutlayacak.

Öncelikle Movember’ın ne olduğundan bahsedeyim. Movember İngilizce’deki mustache (bıyık) ve November (Kasım) kelimelerin birleşiminden oluşuyor ve Kasım ayında bıyık bırakma etkinliği olarak geçiyor. Tabi temel amaç bu değil, erkek sağlığına dikkat çekmek olarak geçiyor.

Warframe’de Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde Movember faaliyetlerinden geri kalmadı ve Kasım ayı boyunca oyunda bıyıklı miğferlere sahip Warframe’ler görmek mümkün olacak. Oyuncular oyuna herhangi bir platformdan girip The Dastard’a erişim sağladığında beş farlı bıyıktan birini kullanabilecekler. Bunun dışında daha farklı bıyıklar elde edebilmek için ise bir hayır kurumu olan Movember’a farklı miktarlarda bağışlar yapmanız gerekecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr