The Last Guardian yine kayıplarda!

Hatırlanacağı gibi Sony E3’te uzun süredir beklenen The Last Guardian’dan ufak bir görüntü sergilemişti.

Yani en azından size böyle bir oyunun var olduğuna, henüz iptal edilmediğine inandıracak kadar bir görüntüydü. Bu 7 dakikalık görüntüde ortalıkta dolaşan bir çocuk ve meşhur gardiyanımızın olduğu sahneler vardı.

GameSpot ile yapılan bir röportajda, PlayStation’ın başındaki Shuhei Yoshida Sony’nin bilerek oyunun doğası gereği bazı detayları sakladığını söyledi. Yoshida bunlara ek olarak oyunla ilgili daha çok görüntüler vermek istediklerini, ancak oyunun çoğunlukla hikaye ile ilgili olmasından dolayı bundan kaçındıklarını belirtti.

Yorumlara gelince, bu durumun önceki senelere bakıldığında yine farklı olmadığı söyleniyor. Bu nedenle insanlar Tokyo Game Show veya Paris Games Week gibi etkinliklere giderken beklentileri oldukça düşük oluyor.

Bakalım The Last Guardian tekrar sessizliğe gömülecek mi? Bakalım oyun çıkmadan önce ne kadar bilgi bizlerle paylaşılacak?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr