Mobil oyun sektöürüne hızlı bir giriş yapan FINCON’un oyunu Angel Stone tüm dünyada IOS ve Android’e çıktı ve üç ay gibi kısa bir dönemde 6,5 milyondan fazla kez indirildi.

Free-to-play bir oyun olan Angel Stone’un yapımcısı FINCON anlaşılan o ki bu oyuna bir hayli özenle bakacak. Oyunun yeni güncellemesi 2.0 ile FINCOn getirdiği PvP içerikleriyle Angel Stone’u e-sspor dünyasına adapte etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Gelelim bu yeniliklere.

Oyuna iki adet yeni PvP modunun eklendiğini duymak Angel Stone oyuncuları için sevindirici olacak. Team Deathmatch ve Coliseum olarak adlandırılan bu iki modda dereceli maçlara girebileceğimiz gibi normal savaşlar da verebileceğiz. Bu maçlarda 1v1 veya 6v6 savaşlar gerçekleştirebileceğiz. Ayrıca istersek bu savaşları Observer modu sayesinde izleyebileceğiz. Bu modların dışında yeni Artifact sistemi ve lonca buffları karakterimizi geliştirmek için farklı fırsatları da oyunculara sunacak.

Wallpaper_PC_Shadow_Mage-1920X1200

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ya abi bana Gİgantic betasına girebilirsiniz diye e-posta geldi. Ama bi indirme linki falan yok yani ben bulamadım. bir de windows 10 gerekli mi oynamak için bende 8.1 var belki ondan olmuyordur diyede düşünüyorum aslında. bilginiz varsa paylaşır mısınız? (dergiyi okudum ama orda yazmıyo sanırsam karakter bilgileri vardı.)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr