Camelot Unchained’ın beta testi ertelendi!

City State Entertainment tarafından yapımı süren Camelot Unchained, Kickstarter’da çok başarılı bir şekilde bağış almıştı. Oyunun planlanan ilk beta testi ertelendi.

Riot Games’den çıkan bazı üyeler tarafından oluşturulmuş küçük bir şirket olan City State Entertainment, yapım aşamasında olan oyunu Camelot Unchained’in beta testlerinin ertelendiğini duyurdu. Ayrıca oyunun beta testinin 2016 yılına kadar ertelenebilme ihtimalinin de bulunduğu duyuruldu. Yapımcı şirketin bilgisayar programlama mühendisi Mark Jacobs “Evet oyunun beta testinin gelecek yıla ertelenme olasılığı var. Şuanda küçük bir takımla çalışıyoruz, birçok insanla çok büyük bir farklılık yapabilirdik. Buyüzden birkaç ay içinde bir şey yayınlacağımızı söylersem bu benim için aptalca olurdu. Ancak diğer taraftan şuanda her şey daha tutarlı ve güzelce ilerliyor.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Camelot Unchaned’in Kickstarter’da 2 milyon 232 bin 933 dolar bağış aldığını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr